بازدید مجازی املاک چیست؟

تصور کنید می خواهید ملکی را بفروشید یا اجاره دهید و برای این کار عجله دارید، شما اطلاعات ملک خود را در سایت های مختلف منتشر کرده اید اما مشتری ها روزانه با شما تماس می گیرند و درباره ملکتان سوالات تکراری می پرسند و می خواهند حتما ملک را بازدید کنند. حالا اگر شما از ملکتان یک بازدید مجازی حرفه ای و کامل ساخته باشید، در پاسخ به درخواست بازدید فقط یک لینک را ارسال می کنید و مشتری بدون اینکه واقعاً وارد ملک شما شده باشد، از نزدیک همه جزئیات را می بیند و دیگر نیازی به هماهنگی برای بازدید نیست.

با این کار، روزانه شما می توانید خانه تان را حتی به ۱۰۰۰ نفر هم نشان دهید، بدون اینکه حتی یک نفرشان را از نزدیک دیده باشید!

بازدید مجازی املاک یک فناوری جدید در حوزه املاک است که به مشتریان یک ملک این امکان را می دهد که بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین و ۳۶۰ درجه از املاک بازدید مجازی کنند. کاربران بازدید مجازی املاک می توانند همانند یک بازدید حضوری، از بخش های مختلف املاک مورد نظر دیدن کنند و به دلخواه خود و با چرخش اشاره گر موس یا به وسیله انگشت دست زاویه دید خود را انتخاب کنند. با بازدید مجازی، مشتری می تواند در ملک مورد نظر که ممکن است ویلا، آپارتمان یا دفتر کار اداری باشد، قدم بزند و در زمان کوتاهی تصمیم خود را برای خرید و یا اجاره بگیرد!

بازدید مجازی چطور به فروش خانه کمک می کند؟

زمان برای مشتریان املاک ارزش بالایی دارد و بعضی از مشتریان برای خرید یا اجاره ملک شما فرصت کمی دارند و اگر شما بتوانید در زمان کوتاهی اطلاعات زیادی را در اختیار مشتری قرار دهید، احتمال فروش یا اجاره ملک شما افزایش می یابد.

مزایای بازدید مجازی املاک

  • سهولت در بازدیدها و عدم نیاز به مراجعه حضوری
  • امکان بازدید بدون محدودیت زمانی و مکانی و به صورت شبانه روزی
  • عدم ایجاد مزاحمت برای ساکنین در زمان بازدید
  • صرفه‌جویی در وقت و هزینه خریدار، فروشنده و مشاوران املاک
  • امکان بازدید یک ملک از هر جای کشور و یا هر نقطه‌ی دنیا
  • بالا رفتن شانس فروش یا اجاره ملک تا ۲ برابر حالت بدون بازدید مجازی

نمونه بازدید مجازی املاک سرایاب

بازدید مجازی چطور ساخته می‌شود؟

برای ساخت تورهای مجازی به تجهیزات سخت‌افزاری و همین‌ طور نرم‌افزاری خاصی نیاز است. مهمترین بخش کار، داشتن دوربین‌های مخصوص عکاسی ۳۶۰ درجه یا همان پانورامیک است. پس از عکاسی ، تصاویر جهت ویرایش و انتشار در نرم‌افزارهای مخصوص تور مجازی وارد شده و برای نمایش مجازی در سرورهای آنلاین یا آفلاین بارگذاری می‌شوند. 

البته به دلیل اینکه تهیه تجهیزات مورد نیاز هزینه بالایی دارد، معمولاً افراد برای استفاده شخصی به دنبال ساخت تور (بازدید) مجازی نیستند. اما ما در سرایاب با کاهش هزینه های ساخت تور، این امکان را برای فروشندگان ملک و مشاوران املاک فراهم کرده ایم تا با پایین ترین هزینه برای املاک خود بازدید مجازی ایجاد کنند. 

قیمت تهیه بازدید مجازی املاک

تعرفه و هزینه عکاسی ۳۶۰ درجه املاک و ساخت یک بازدید مجازی بر اساس مساحت ملک و امکانات مورد نظر کارفرما تعیین می گردد. هر چه مساحت ملک بیشتر باشد، نیاز به گرفتن تعداد بیشتری از عکسهای ۳۶۰ درجه وجود دارد و بنابراین هزینه افزایش می یابد. همچنین بازدید مجازی می تواند شامل پلان سه بعدی و عادی باشد که به بودجه بیشتری نیاز دارد. برای سفارش یا مشاوره در مورد عکاسی و ساخت بازدید مجازی ملک، با شماره ۰۹۹۰۰۹۹۴۷۵۴ تماس حاصل فرمائید.

عکاسی و تحویل نهایی یک بازدید مجازی چقدر زمان می برد؟

پس از تعیین زمان عکاسی بین متقاضی و همکاران ما در سرایاب، عکاسی در زمان کوتاهی حدود یک ساعت انجام می شود. پس از عکاسی، بازدید مجازی در زمان ۲۴ ساعت تا ۷۲ ساعت ساخته شده و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. 

تورهای مجازی ایجاد شده برای چه کسانی نمایش داده می شود؟

بازدیدهای مجازی پس از آماده شدن در وبسایت سرایاب قرار می گیرد و همه بازدید کنندگان سایت می توانند آگهی ملک شما را ببینند و مشتری پس از دیدن ملک شما و خواندن اطلاعات دیگری که به او می دهید تصمیم می گیرد با شما تماس بگیرد و برای خرید یا اجاره ملک شما اقدام کند. شما هم می توانید لینک آگهی و تور خود را از طریق واتس اپ یا پیامک برای کسانی که از خارج از سرایاب با شما تماس می گیرند، بدهید تا از ملک شما بازدید مجازی کنند.

مشاورین املاک نیز می توانند در کنار تور مجازی هر اطلاعاتی را که تمایل داشته باشند در اختیار بازدید کنندگان قرار دهند و بجای آدرس ملک، آدرس دفتر مشاور املاک را در آگهی ثبت کنند و اطلاعات اضافی دیگر را به صورت تلفنی به متقاضیان ارائه دهند.