اخبار مسکن مقالات

همه چیز درباره نهضت ملی مسکن در استان بوشهر/ محل

نهضت ملی ساخت 4 میلیون مسکن طی 4 سال، طرح حمایتی دولت سیزدهم است. این طرح که از انتهای مهرماه سال 1400 آغاز شده است، در حال حاضر مراحل انتهایی ثبت متقاضیان را سپری می کند. در همین زمان اندک، مراحل ساخت واحدهای مسکونی این طرح، در بسیاری از شهرهای کشور آغاز شده است. در […]بیشتر بخوانید .

اخبار مسکن

مبلغ اقساط ماهانه نهضت ملی مسکن برای اقشار کم درآمد

معاونت مسکن و ساختمان در گزارشی جزئیات دو روش بازپرداخت تسهیلات ساخت طرح نهضت ملی مسکن را برای اقشار کم و متوسط درآمدی با اقساط ماهانه برای هریک از مناطق شهری و روستایی تشریح کرد.  معاونت مسکن و ساختمان این وزارت در گزارشی به تشریح ویژگی‌های مثبت طرح نهضت ملی مسکن برای خانوارها پرداخت. بر […]بیشتر بخوانید .

مقالات

10 راز خانه دار شدن که فقط مشاورین املاک می

در این مقاله می خواهیم 10 راز خانه دار شدن را به شما بگوییم. احتمالاً شما هم جزء کسانی هستید که در سالهای گذشته به دلیل شوک­های قیمتی بازار مسکن پس­اندازهای خرید خانه اتان را از دست داده­اید و شاید از خرید خانه نامید شده باشید. آمارهای رسمی می­گویند که اگر شما از قبل ارثی […]بیشتر بخوانید .

مقالات

بهترین وبسایت های املاک در جهان در سال 2021 –

گسترش استفاده از اینترنت در جهان راحتی های بسیاری را برای بشر به ارمغان آورده است. اینترنت حالا به بستری امن و مطمئن برای خریدهای ریز و درشت و حتی مبادلات مهم مالی تبدیل شده است. حتی مردم ترجیح می دهند برای خرید کالاهای بادوامی مانند مسکن هم از اینترنت استفاده کنند. وبسایت های املاک […]بیشتر بخوانید .

اخبار مسکن

جزئیات ثبت‌نامی های جهش تولید مسکن در استان بوشهر

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی در طرح جهش تولید مسکن در استان بوشهر گفت: تاکنون برای ساخت ۱۲ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی زمین آماده شده است. فرزاد رستمی صبح امروز شنبه 7 آذرماه 1400 در جمع خبرنگاران در بوشهر به طرح جهش تولید مسکن پرداخت و […]بیشتر بخوانید .

اخبار مسکن

13 هزار واحد مسکونی در طرح جهش تولید مسکن در

مدیرکل راه و شهرسازی از اجرا طرح جهش تولید مسکن در استان بوشهر خبر داد و گفت: در این راستا سهمیه سالانه استان ساخت ۱۳ هزار واحد مسکونی است که تاکنون زمینه ساخت ۸ هزار واحد مسکونی آن فراهم شده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسکن به‌عنوان نیاز اولیه هر زندگی و شخص از جایگاه مهمی در […]بیشتر بخوانید .